26 listopad w naszym przedszkolu świętowaliśmy Andrzejki. Właśnie w tym dniu dzieci przeniosły się w magiczny świat wróżb. Motylki oraz Krasnoluski z wielką radością uczestniczyły we wróżbach i zabawach andrzejkowych. Swoją przyszłość odkrywały losując obrazki, które przepowiadały kim zostaną w przyszłości, jakie życie ich czeka. Wróżyły także z butów, przebijały serduszka z imionami. Nie mogło zabraknąć także lania wosku przez klucz. Na koniec czekała na wszystkich słodka niespodzianka przygotowana przez nasze kochane Panie kucharki. Och ile radości nam to przyniosło. Na zakończenie, by spalić kalorie przedszkolaki wzięły udział w zumbie andrzejkowej z panią Ewelinką Ten dzień w naszym przedszkolu był niezwykle udane. Dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach z pamiątkową wróżbą 🙂

Skip to content