Już od rana przedszkolaki z niecierpliwością czekały na przyjście Zajączka. Najpierw dzieci wykonywały zadania, których rozwiązanie doprowadziło przedszkolaki do ukrytej niespodzianki. A ile przy tym radości i śmiechu!

A było tak:

         W środę już przed śniadaniem dzieci wykonywały zadania od zajączka: ozdabiały pisanki na podłodze interaktywnej, kolorowały świąteczne baranki, kurczaczki, zajączki na monitorze interaktywnym, zachęcały zajączka do przyjścia poprzez śpiewanie piosenek oraz recytowanie wierszy. W koszyczku dzieci znalazły uszka zajączka. Tuż po śniadaniu dzieci wędrowały w okolicach przedszkola, aby odnaleźć ślady, które zostawił nasz dzisiejszy gość. Kiedy przedszkolaki wróciły do ogrodu przedszkolnego znalazły ukryte paczuszki. Nie tak łatwo było odnaleźć ukryte skarby. Zajączek ukrył niespodzianki pod krzaczkami, w domku, w altanie, na zjeżdżalni! Przestrzenne kolorowanki, Kinder jajka ukryte w pięknych woreczkach z uszkami zajączka, naklejki, kreatywne zestawy.. to wspaniałe niespodzianki.

Dziękujemy baaardzo naszemu Zajączkowi oraz jego pomocnikom:

Pani Izabeli Morys za wykonanie pięknych torebek, w których ukryte były Kinder niespodzianki.

Państwu Szlosarek za piękne przestrzenne kolorowanki, które sprawiły dzieciom wiele radości. Przedszkolaki udekorowały nimi salę. W paczuszkach od zajączka także się znalazły.

Zajączek obiecał, że za rok znowu odwiedzi nasze przedszkole. Będziemy czekać na niego z niecierpliwością.

Do zobaczenia, zajączku! I dziękujemy za prezenty!

Nasze Panie jak zwykle włożyły wielkie serca w przygotowania do Świąt i przygotowały dla nas pyszne ciasto <3

Życzymy wszystkim zdrowych, wesołych i smacznych świąt wielkanocnych!

Skip to content